Over Dejond

  Nederlands | Français
bevestigingsmaterialen

 

 
Home > Bevestigingssystemen > Contact

Contact Bevestigingssystemen (Algemeen)

Tel: +32 (0) 3 820 34 33

Fax: +32 (0) 3 820 35 70

mail: fasteningsystems@dejond.com

Contactpersonen

Commerciële binnendienst

Peggy Renders
Tel: +32 (0)3 820 34 77
peggy_renders@dejond.com

Tim Timmermans
Tel: +32 (0)3 820 34 34
tim_timmermans@dejond.com

Kristien Vingerhoets
Tel: +32 (0)3 820 34 33
kristien_vingerhoets@dejond.com

Sabrina Kerstens
Tel: +32 (0)3 820 34 70
sabrina_kerstens@dejond.com

Aankoopdienst

Kristien Vingerhoets
Tel: +32 (0)3 820 34 33
kristien_vingerhoets@dejond.com

Commerciële buitendienst

Gelieve contact op te nemen met de binnendienst voor regio's:

  • Brabant / Brussel (1000-1999 en 3000-3499)
  • Oost-Vlaanderen (9000-9999)
  • West-Vlaanderen (8000-8999)

Paul Swaans
Tel: +32 (0)476 30 88 68
paul_swaans@dejond.com

  • Antwerpen (2000–2999)
  • Limburg (3500–3999)
  • Nederland (regio’s 45–61–62–63–64)

Michel Denis
Tel: +32 (0)484 69 26 77
michel_denis@dejond.com

  • Brussel / Waals-Brabant (1000 – 1499)
  • Wallonië (4000 – 7999)

Joël Roger
Tel: +32 (0)476 30 87 46
joel_roger@dejond.com

  • Luxemburg
  • Noord-Frankrijk
  • Luchtvaart
 

Rob van Leeuwen
Tel: +31 (0)651 36 78 85
rob_vanleeuwen@dejond.com

  • Nederland (uitgezonderd regio’s 45–61–62–63–64)
 
 

Dienst na verkoop

Johan Matthé
Tel: +32 (0)3 820 34 93
johan_matthe@dejond.com

Wim Knapen
Tel: +32 (0)3 820 34 07
wim_knapen@dejond.com

 

Business Unit Manager

Johan Henot
Tel: +32 (0)3 820 34 14
johan_henot@be.dejond.com

 
   
 
back to top

Dejond NV
Terbekehofdreef 55-59
BE-2610 Wilrijk

T +32 3 820 34 11
F +32 3 820 35 11
info@be.dejond.com

B.T.W. BE0404.943.722
RPR Antwerpen

privacy-disclaimer
algemene voorwaarden

algemene aankoopvoorwaarden

Metalen
T +32 3 820 34 11
F +32 3 820 35 11
info@be.dejond.com

Bouwsystemen
T +32 3 820 34 43
F +32 3 820 35 43
deps@be.dejond.com

Bevestigingssystemen
T +32 3 820 34 33
F +32 3 820 35 70
dfs@be.dejond.com

Tubtara blindklinkmoeren
T +32 3 820 34 36
F +32 3 820 35 36
tubtara@dejond.com

Openingsuren afhaling magazijnen:

ma-do: 8u tot 12u en 13u tot 16u
vrij: 8u tot 12u en 13u tot 14u30


Openingsuren kantoren:

ma-do: 8u tot 12u30 en 13u tot 17u
vrij: 8u tot 12u30 en 13u tot 16u