Over Dejond

  Nederlands| Français
bouwsystemen

 

 
Home > Systemen voor Bouw en Architectuur > Contact

Contact Bouwsystemen (algemeen)

Tel: +32 (0) 3 820 34 43

Fax: +32 (0) 3 820 35 43

mail: deps@be.dejond.com

Contactpersonen

Commerciële binnendienst

Luc Hermans
Tel: +32 (0)3 820 34 43
luc_hermans@be.dejond.com

Sabrina Adams
Tel: +32 (0)3 820 34 69
sabrina_adams@be.dejond.com

Bruno Gielis
Tel: +32 (0)3 820 34 39
bruno_gielis@be.dejond.com

 

 

Commerciële buitendienst

Jan Hendrix (Forster)
Tel: +32 (0)477 67 21 93
jan_hendrix@be.dejond.com

Dimitri Luyten (Forster/SFS)
Tel: +32 (0)475 34 85 70
dimitri_luyten@be.dejond.com

Vera D'Haen † 2014

 

 

Dejond NV
Terbekehofdreef 55-59
BE-2610 Wilrijk

T +32 3 820 34 11
F +32 3 820 35 11
info@be.dejond.com

B.T.W. BE 404.943.722
RPR Antwerpen

privacy-disclaimer
algemene voorwaarden

algemene aankoopvoorwaarden

Metalen
T +32 3 820 34 11
F +32 3 820 35 11
info@be.dejond.com

Bouwsystemen
T +32 3 820 34 43
F +32 3 820 35 43
deps@be.dejond.com

Bevestigingssystemen
T +32 3 820 34 33
F +32 3 820 35 70
dfs@be.dejond.com

Tubtara blindklinkmoeren
T +32 3 820 34 36
F +32 3 820 35 36
tubtara@dejond.com

Openingsuren afhaling magazijnen:

ma-do: 8u tot 12u en 13u tot 16u
vrij: 8u tot 12u en 13u tot 14u30


Openingsuren kantoren:

ma-do: 8u tot 12u30 en 13u tot 17u
vrij: 8u tot 12u30 en 13u tot 16u