Over Dejond

  Nederlands| Français
nonferrometalen home

 

 
Home > Metalen > Contact

Contact Metalen (Algemeen)

Tel: +32 (0)3 820 34 11

Fax: +32 (0)3 820 35 11

mail: info@be.dejond.com

Contactpersonen

Commerciële binnendienst

 
 

Judith Verelst
Tel: +32 (0)3 820 34 25
judith_verelst@be.dejond.com

 

Rita Rams
Tel: +32 (0)3 820 34 27
rita_rams@be.dejond.com

   
 

Stefaan Meul
Tel: +32 (0)3 820 34 65
stefaan_meul@be.dejond.com

 

Frieda Faucompret
Tel: +32 (0)3 820 34 23
frieda_faucompret@be.dejond.com

   
 

Diane Baetens
Tel: +32 (0)3 820 34 26
diane_baetens@be.dejond.com

 
   

Contactpersonen voor particulieren klanten

 

Diane Baetens
Tel: +32 (0)3 820 34 26
diane_baetens@be.dejond.com

 

 

Dejond NV
Terbekehofdreef 55-59
BE-2610 Wilrijk

T +32 3 820 34 11
F +32 3 820 35 11
info@be.dejond.com

B.T.W. BE 404.943.722
RPR Antwerpen

privacy-disclaimer
algemene voorwaarden

algemene aankoopvoorwaarden

Metalen
T +32 3 820 34 11
F +32 3 820 35 11
info@be.dejond.com

Bouwsystemen
T +32 3 820 34 43
F +32 3 820 35 43
deps@be.dejond.com

Bevestigingssystemen
T +32 3 820 34 33
F +32 3 820 35 70
dfs@be.dejond.com

Tubtara blindklinkmoeren
T +32 3 820 34 36
F +32 3 820 35 36
tubtara@dejond.com

Openingsuren afhaling magazijnen:

ma-do: 8u tot 12u en 13u tot 16u
vrij: 8u tot 12u en 13u tot 14u30


Openingsuren kantoren:

ma-do: 8u tot 12u30 en 13u tot 17u
vrij: 8u tot 12u30 en 13u tot 16u