Over Dejond

Werken bij Dejond

Nederlands | Français
bevestigingsmaterialen

 

 
Home > Bevestigingssystemen > Contact

Contact Bevestigingssystemen

Tel: +32 (0) 3 820 34 33

mail: fasteningsystems@dejond.com


Contactpersonen


Commerciële binnendienst

Peggy Renders
Tel: +32 (0)3 820 34 77
peggy.renders@dejond.com

Tim Timmermans
Tel: +32 (0)3 820 34 34
tim.timmermans@dejond.com

Sabrina Kerstens
Tel: +32 (0)3 820 34 70
sabrina.kerstens@dejond.com


Aankoopdienst

Youssef Ouni
Tel: +32 (0)3 820 34 33
Youssef.ouni@dejond.com


Commerciële buitendienst

Jan Pieteraerents
Tel: +32 (0)472 55 55 71
jan.pieteraerents@dejond.com

  • Vlaams-Brabant (1500-1999 en 3000-3499)
  • Oost-Vlaanderen (9000-9999)
  • West-Vlaanderen (8000-8999)

Paul Swaans
Tel: +32 (0)476 30 88 68
paul.swaans@dejond.com

  • Antwerpen (2000–2999)
  • Limburg (3500–3999)
  • Nederland (regio’s 45–61–62–63–64)

Michel Denis
Tel: +32 (0)484 69 26 77
michel.denis@dejond.com

  • Brussel / Waals-Brabant (1000–1499)
  • Wallonië (4000–7999)
  • Luxemburg

Joël Roger
Tel: +32 (0)476 30 87 46
joel.roger@dejond.com

  • Noord-Frankrijk
  • Luchtvaart

Rob van Leeuwen
Tel: +31 (0)651 36 78 85
rob.vanleeuwen@dejond.com

  • Nederland (uitgezonderd regio’s 45–61–62–63–64)


Dienst na verkoop

David Van Paesschen
Tel: +32 (0)3 820 34 93
aftersales@dejond.com

Wim Knapen
Tel: +32 (0)3 820 34 71
wim.knapen@dejond.com


Sales Manager

Johan Henot
Tel: +32 (0)3 820 34 14
johan.henot@dejond.com

Business Unit Manager

Yves Lombaerts
Tel: +32 (0)3 820 34 96
yves.lombaerts@dejond.com

 

Top ^

Dejond NV
Terbekehofdreef 55-59
BE-2610 Wilrijk

T +32 3 820 34 11
info@dejond.com

B.T.W. BE0404.943.722
RPR Antwerpen

Kwaliteitsbeheer

Privacyverklaring
Juridische verklaring website

Algemene verkoopsvoorwaarden
Algemene aankoopvoorwaarden

Metalen
T +32 3 820 34 11
info@dejond.com

Bouwsystemen
T +32 3 820 34 43
buildingsystems@dejond.com

Bevestigingssystemen
T +32 3 820 34 33
fasteningsystems@dejond.com

Tubtara blindklinkmoeren
T +32 3 820 34 36
tubtara@dejond.com

Openingsuren afhaling magazijnen:

ma-do: 8u tot 12u en 13u tot 16u
vrij: 8u tot 12u en 13u tot 14u30


Openingsuren kantoren:

ma-do: 8u tot 12u30 en 13u tot 17u
vrij: 8u tot 12u30 en 13u tot 16u