Contact Bevestigingssystemen

Tel: +32 (0) 3 820 34 33 - fasteningsystems@dejond.com

Deze collega's helpen je graag verder :

Binnendienstmedewerkers

  • Peggy Renders

Tel: +32 (0)3 820 34 77 - peggy.renders@dejond.com

  • Tim Timmermans

Tel: +32 (0)3 820 34 34 - tim.timmermans@dejond.com

  • Sabrina Kerstens 

Tel: +32 (0)3 820 34 70 - sabrina.kerstens@dejond.com

 

Aankoop

  • Peggy Renders

Tel: +32 (0)3 820 34 77 - peggy.renders@dejond.com

 

Service na verkoop

  • David Van Paesschen

Tel: +32 (0)3 820 34 93 - aftersales@dejond.com

  • Wim Knapen

Tel: +32 (0)3 820 34 07 -  wim.knapen@dejond.com

 

Buitendienstmedewerkers

  • Jan Pieteraerents

Tel: +32 (0)472 55 55 71 - jan.pieteraerents@dejond.com

Vlaams-Brabant (1500-1999) / Oost-Vlaanderen (9000-9999) / West-Vlaanderen (8000-8999)

  • Paul Swaans

Tel: +32 (0)476 30 88 68 - paul.swaans@dejond.com

Antwerpen (2000–2999)/ Limburg (3000–3999)

  • Michel Denis

Tel: +32 (0)484 69 26 77 - michel.denis@dejond.com

Brussel / Waals-Brabant (1000–1499) / Wallonië (4000–7999) / Luxemburg

  • Joël Roger

Tel: +32 (0)476 30 87 46 - joel.roger@dejond.com

Noord-Frankrijk / Luchtvaart

  • Rob van Leeuwen 

Tel: +31 (0)651 36 78 85 - rob.vanleeuwen@dejond.com

Zuid-Nederland

  • Youri de Velde

Tel: +31 (0)651 12 81 94 - youri.develde@dejond.com

Noord-Nederland

  • Johan Henot

Tel: +32 (0)3 820 34 14 - johan.henot@dejond.com

Key Accounts

  • Yves Lombaerts

Tel: +32 (0)3 820 34 96 - yves.lombaerts@dejond.com

Luchtvaart

 

Klantenservice Bevestigingssystemen

  • Probleemoplossende klantenondersteuning door application engineers en productspecialisten –
  • Klantendemo’s ter plaatse op aanvraag
  • Intern R&D-team voor product- en productieonderzoek
  • Eigen productie van Tubtara® blindklinkmoeren
  • Productontwikkelingen samen met leveranciers en volgens specificaties van de klant
  • Groot aanbod systeemoplossingen voor bevestigingen
  • Partner in het aanbieden van automatisatieprojecten
  • Standaard producten en speciale uitvoeringen op maat van de klant
  • Kwaliteit: EN 9100 gecertificeerd
  • Sterke en langdurige partnerships met vooraanstaande buitenlandse producentleveranciers
  • Service na verkoop voor plaatsingstoestellen (eigen onderhouds- en hersteldienst voor plaatsingstoestellen)
Vergelijken 0