Over Dejond

Werken bij Dejond

Nederlands| Français
nonferrometalen home

 

 
Home > Metalen > Contact

Contact Metalen

Tel: +32 (0)3 820 34 11

mail: info@dejond.com


Contactpersonen


Commerciële binnendienst

Judith Verelst
Tel: +32 (0)3 820 34 25
judith.verelst@dejond.com

Rita Rams
Tel: +32 (0)3 820 34 27
rita.rams@dejond.com

Stefaan Meul
Tel: +32 (0)3 820 34 68
stefaan.meul@dejond.com

Frieda Faucompret
Tel: +32 (0)3 820 34 23
frieda.faucompret@dejond.com

Diane Baetens
Tel: +32 (0)3 820 34 26
diane.baetens@dejond.com


Commerciële buitendienst

Dirk Janssens
Tel: +32 (0)473 89 66 51
dirk.janssens@dejond.com

  • Vlaanderen

Benny Van Rijkevorsel
Tel: +32 (0)475 65 82 28
benny.vanrijkevorsel@dejond.com

  • Noord-Antwerpen

Michel Denis
Tel: +32 (0)484 69 26 77
michel.denis@dejond.com

  • Brussel / Waals-Brabant (1000–1499)
  • Wallonië (4000–7999)

Particuliere klanten

Diane Baetens
Tel: +32 (0)3 820 34 26
diane.baetens@dejond.com

 

Dejond NV
Terbekehofdreef 55-59
BE-2610 Wilrijk

T +32 3 820 34 11
info@dejond.com

B.T.W. BE0404.943.722
RPR Antwerpen

Kwaliteitsbeheer

Privacyverklaring
Juridische verklaring website

Algemene verkoopsvoorwaarden
Algemene aankoopvoorwaarden

Metalen
T +32 3 820 34 11
info@dejond.com

Bouwsystemen
T +32 3 820 34 43
buildingsystems@dejond.com

Bevestigingssystemen
T +32 3 820 34 33
fasteningsystems@dejond.com

Tubtara blindklinkmoeren
T +32 3 820 34 36
tubtara@dejond.com

Openingsuren afhaling magazijnen:

ma-do: 8u tot 12u en 13u tot 16u
vrij: 8u tot 12u en 13u tot 14u30


Openingsuren kantoren:

ma-do: 8u tot 12u30 en 13u tot 17u
vrij: 8u tot 12u30 en 13u tot 16u